Tjedne frizure / Cjenik

FRIZURA SA ŠAMPONIRANJEM

 StilistiTop stilistiMaster stilisti
Kratka kosa40,0043,0049,00
Kosa do uha50,0055,0058,00
Kosa do brade62,0070,0073,00
Kosa između73,0081,0088,00
Kosa do ramena84,0093,00102,00
Kosa do lopatice100,00113,00123,00
Full duga kosa117,00128,00140,00

KOD GOTOVINSKOG PLAĆANJA odobravamo popust od 10%.

CIJENE SU IZRAŽENE U KUNAMA SA PDV-om.
Popusti i akcije se međusobno ne zbrajaju.