Minival / Cjenik

MINIVAL UZ SUŠENJE

 StilistTop stilist Master stilist
Kratka kosa150,00160,00175,00
Kosa do brade175,00190,00210,00
Kosa između200,00225,00250,00
Kosa do ramena240,00265,00290,00
Duga kosa273,00305,00340,00
Full duga kosa305,00340,00375,00

KERATIN, VOLUMEN KOSE PRI KORJENU

 StilistTop stilist Master stilist
Kratka kosa70,0070,0070,00
Kosa do brade95,0095,0095,00
Kosa između115,00115,00115,00

KOD GOTOVINSKOG PLAĆANJA odobravamo popust od 10%.

CIJENE SU IZRAŽENE U KUNAMA SA PDV-om.
Popusti i akcije se međusobno ne zbrajaju.