Tjedne frizure / Cjenik

FRIZURA SA ŠAMPONIRANJEM

 StilistiTop stilistiMaster stilisti
Kratka kosa32.0037.0041.00
Kosa do uha42.0048.0048.00
Kosa do brade53.0060.0063.00
Kosa između62.0072.0075.00
Kosa do ramena73.0087.0086.00
Kosa do lopatice87.00101.00106.00
Full duga kosa103.00115.00121.00

Cijene su izražene u kunama sa pdv-om i vrijede za gotovinsko plaćanje.