Minival / Cjenik

MINIVAL UZ PRIRODNO SUŠENJE KOSE

 StilistTop stilist Master stilist
Kratka kosa130,00130,00150,00
Kosa do brade145,00160,00180,00
Kosa između180,00200,00220,00
Kosa do ramena225,00230,00250,00
Duga kosa250,00260,00280,00
Full duga kosa300,00300,00320,00

KERATIN, VOLUMEN KOSE PRI KORJENU

 StilistTop stilist Master stilist
Kratka kosa60,0060,0060,00
Kosa do brade80,0080,0080,00
Kosa između100,00100,00100,00

Cijene su izražene u kunama sa pdv-om i vrijede za gotovinsko plaćanje.