Cjenik

Naš profesionalni tim frizera će vam besplatno procijeniti tip kose, dati savjet o novom stilu i promjeni prije vaše definitivne odluke.

FRIZURA SA ŠAMPONIRANJEM

 StilistiTop stilistiMaster stilisti
Kratka kosa32,0037,0041,00
Kosa do uha42,0048,0048,00
Kosa do brade53,0060,0063,00
Kosa između62,0072,0075,00
Kosa do ramena73,0087,0086,00
Kosa do lopatice87,00101,00106,00
Full duga kosa103,00115,00121,00

PONEDJELJKOM POSEBNA POGODNOST ZA FRIZURE (od 7-21h)

 
Kratka kosa32,00
Poluduga kosa47,00
Duga kosa62,00

ŠIŠANJE SA PRANJEM I FRIZUROM

 StilistiTop stilistiMaster stilisti
Kratka kosa121,00150,00166,00
Kosa do uha136,00163,00173,00
Kosa do brade158,00175,00189,00
Kosa između166,00190,00198,00
Kosa do ramena181,00205,00216,00
Kosa do lopatice192,00212,00230,00
Full duga kosa204,00229,00248,00

SAMO ŠIŠANJA bez šamponiranja

 StilistiTop stilistiMaster stilisti
Šišanje vrhova ravno45,0052,0054,00
Žensko šišanje (klasično)76,0090,00103,00
Žensko šišanje (modno)98,00114,00125,00
Muško šišanje (klasično)54,0054,0054,00
Muško šišanje (modno)80,0080,0080,00
Dječje šišanje vrhova33,0041,0041,00
Dječje šišanje do 4 godine40,0047,0047,00

PRAMENOVI

 Cijena
Pramenovi u novim tehnikama (baliage, tiger eye, flamboyage, layage…)200,00kn - 300,00kn
Pramenovi u novim tehnikama + bojanje izrasta il podloge330,00kn – 450,00kn
Pramenovi na foliju160,00kn – 260,00kn

BOJANJA

BOJANJE SE PLAĆA PO KOLIČINI UTROŠENE BOJE NA VAŠOJ KOSI.

Visinu cijene određuje i kvaliteta proizvoda koje koristimo.
Sve navedeno je iz dosadašnjeg iskustva i može imati mala odstupanja u praksi.

BOJANJE KOSE TRAJNOM BOJOM

 Cijena
kratka kosa85,00 kn
poluduga kosa 110,00 kn
duga kosa150,00 kn
samo izrast73,00 kn

BOJANJE POLUTRAJNOM BOJOM

 Cijena
kratka kosa55,00 kn
poluduga kosa85,00 kn
duga kosa120,00 kn

BOJANJE SA PRIRODNOM BOJOM BEZ AMONIJAKA

 Cijena
kratka kosa140,00 kn
poluduga kosa185,00 kn
duga kosa250,00 kn
samo izrast 125,00 kn

OLAPLEX DODATAK BOJI ZA KOSU

 Cijena
jedan ml. 3,00 kn
za kratku kosu30,00 kn
za poludugu kosu60,00 kn
za dugu kosu90,00 kn

SKIDANJE TAMNIH BOJA SA KUPKOM BLANŠ + BOJANJE

bez pranja, šišanja i frizure

 
kratka kosa180,00kn
poluduga kosa280,00kn
duga kosa390,00kn

MINIVAL UZ PRIRODNO SUŠENJE KOSE

 StilistTop stilist Master stilist
Kratka kosa130,00130,00150,00
Kosa do brade145,00160,00180,00
Kosa između180,00200,00220,00
Kosa do ramena225,00230,00250,00
Duga kosa250,00260,00280,00
Full duga kosa300,00300,00320,00

KERATIN, VOLUMEN KOSE PRI KORJENU

 StilistTop stilist Master stilist
Kratka kosa60,0060,0060,00
Kosa do brade80,0080,0080,00
Kosa između100,00100,00100,00

BRAZILSKO (trajno) RAVNANJE (kovrčave) KOSE SA FRIZUROM

 StilistiTop stilistiMaster stilisti
kratka kosa198,00198,00198,00
poluduga kosa297,00297,00297,00
duga kosa405,00405,00405,00

SVEČANE FRIZURE

 stilisttop stilistmaster stilist
poluduga kosa133,00 kn150,00 kn170,00 kn
duga kosa160,00 kn180,00 kn207,00 kn
full duga kosa190,00 kn220,00 kn240,00 kn

KREATIVNO DIZANJE KOSE BEZ PRANJA

 
Ovisno o vremenu provedenom s vama! Od 45,00 – 185,00

ŠMINKANJE (VEČERNJE I VJENČANO)

 
Šminkanjeod 140,00 – 250,00
Stavljanje parcijalnih trepavicaod 60,00 – 110,00
Brzinska šminka135,00

NJEGA KOSE = botox ili profiber

 Cijena
Kratka kosa83,00
Poluduga kosa109,00
Duga kosa144,00
Klasične maske za kosu i ampuleod 20,00 kn - 30,00 kn

Nudimo razne vrste njege za sve tipove vlasišta i kose (suha, masna, prhut,kovrčava, tanka, debela)

RAZNO…

 Cijena
Muško koloriranje58,00
Manikura tijekom šišanja,bojanja…50,00 – 66,00
Ekstenzije (1.kom+postava+kosa)24,30
Čupanje obrva pincetom20,00 – 30,00
Plet-bar pletenicaa12,00 – 41,00
Piling vlasišta53,00
Čupanje obrva koncem (threading)47,00

Cijene su izražene u kunama sa pdv-om i vrijede za gotovinsko plaćanje.