Cjenik

Naš profesionalni tim frizera će vam besplatno procijeniti tip kose, dati savjet o novom stilu i promjeni prije vaše definitivne odluke.

FRIZURA SA ŠAMPONIRANJEM

 StilistiTop stilistiMaster stilisti
Kratka kosa33,0038,0042,00
Kosa do uha43,0049,0049,00
Kosa do brade54,0061,0064,00
Kosa između63,0073,0076,00
Kosa do ramena74,0087,0088,00
Kosa do lopatice88,00102,00107,00
Full duga kosa103,00116,00122,00

PONEDJELJKOM POSEBNA POGODNOST ZA FRIZURE (od 7-21h)

 
Kratka kosa34,00
Poluduga kosa49,00
Duga kosa64,00

ŠIŠANJE SA PRANJEM I FRIZUROM

 StilistiTop stilistiMaster stilisti
Kratka kosa123,00151,00168,00
Kosa do uha144,00165,00175,00
Kosa do brade160,00176,00191,00
Kosa između168,00184,00200,00
Kosa do ramena183,00202,00218,00
Kosa do lopatice194,00214,00232,00
Full duga kosa207,00231,00249,00

SAMO ŠIŠANJA bez šamponiranja

 StilistiTop stilistiMaster stilisti
Šišanje vrhova ravno47,0054,0054,00
Žensko šišanje (klasično)77,0092,00105,00
Žensko šišanje (modno)99,00116,00127,00
Muško šišanje (klasično)58,0058,0058,00
Muško šišanje (modno)90,0090,0090,00
Dječje šišanje vrhova36,0042,0042,00
Dječje šišanje do 4 godine42,0049,0049,00

PRAMENOVI

 Cijena
Pramenovi u novim tehnikama (baliage, tiger eye, flamboyage, layage…)190,00kn - 300,00kn
Pramenovi u novim tehnikama + bojanje izrasta i podloge250,00kn – 500,00kn
Pramenovi na foliju160,00kn – 260,00kn

BOJANJA

BOJANJE SE PLAĆA PO KOLIČINI UTROŠENE BOJE NA VAŠOJ KOSI.

Visinu cijene određuje i kvaliteta proizvoda koje koristimo.
Sve navedeno je iz dosadašnjeg iskustva i može imati mala odstupanja u praksi.

BOJANJE KOSE TRAJNOM BOJOM

 Cijena
kratka kosa105,00 kn
poluduga kosa 135,00 kn
duga kosa190,00 kn
samo izrast80,00 kn

BOJANJE POLUTRAJNOM BOJOM

 Cijena
kratka kosa80,00 kn
poluduga kosa100,00 kn
duga kosa140,00 kn

BOJANJE SA PRIRODNOM BOJOM BEZ AMONIJAKA

 Cijena
kratka kosa160,00 kn
poluduga kosa200,00 kn
duga kosa280,00 kn
samo izrast 120,00 kn

OLAPLEX DODATAK BOJI ZA KOSU

 Cijena
jedan ml. 3,00 kn
za kratku kosu60,00 kn
za poludugu kosu90,00 kn
za dugu kosu120,00 kn

SKIDANJE TAMNIH BOJA SA KUPKOM BLANŠ + BOJANJE

bez pranja, šišanja i frizure

 
kratka kosa200,00kn
poluduga kosa300,00kn
duga kosa420,00kn

MINIVAL UZ PRIRODNO SUŠENJE KOSE

 StilistTop stilist Master stilist
Kratka kosa130,00130,00151,00
Kosa do brade150,00162,00181,00
Kosa između175,00201,00221,00
Kosa do ramena211,00231,00251,00
Duga kosa241,00263,00280,00
Full duga kosa270,00300,00320,00

KERATIN, VOLUMEN KOSE PRI KORJENU

 StilistTop stilist Master stilist
Kratka kosa60,0060,0060,00
Kosa do brade85,0085,0085,00
Kosa između100,00100,00100,00

BRAZILSKO (trajno) RAVNANJE (kovrčave) KOSE SA FRIZUROM

 StilistiTop stilistiMaster stilisti
kratka kosa200,00200,00200,00
poluduga kosa300,00300,00300,00
duga kosa460,00460,00460,00

SVEČANE FRIZURE

 stilisttop stilistmaster stilist
poluduga kosa132,00 kn152,00 kn172,00 kn
duga kosa162,00 kn182,00 kn209,00 kn
full duga kosa193,00 kn222,00 kn242,00 kn

KREATIVNO DIZANJE KOSE BEZ PRANJA

 
Ovisno o vremenu provedenom s vama! Od 60,00 – 180,00

ŠMINKANJE (VEČERNJE I VJENČANO)

 
Šminkanjeod 175,00 – 255,00
Stavljanje parcijalnih trepavicaod 60,00 – 110,00
Brzinska šminka137,00

NJEGA KOSE = botox ili profiber

 Cijena
Kratka kosa84,00
Poluduga kosa110,00
Duga kosa145,00
Klasične maske za kosu i ampuleod 20,00 kn - 35,00 kn

Nudimo razne vrste njege za sve tipove vlasišta i kose (suha, masna, prhut,kovrčava, tanka, debela)

RAZNO…

 Cijena
Muško koloriranje60,00 c.c
Brada30,00 - 85,00
Manikura tijekom šišanja,bojanja…50,00 – 66,00
Ekstenzije (1.kom+postava+kosa)24,00
Čupanje obrva pincetomod 24,00
Čupanje obrva koncem (threading)49,00
Plet-bar pletenicaa12,00 – 41,00
Piling vlasišta149,00

Cijene su izražene u kunama sa pdv-om i vrijede za gotovinsko plaćanje.